Bioklimatické hliníkové pergoly

Vaši zahradu ozdobí bioklimatická hliníková pergola

"Bioklimatické hliníkové pergoly představují v současnosti nejefektivnější provětrávané zastínění zahrady."


Hliníkové ryzí pergoly jsou velmi pevné, voděodolné, s možností elektricky ovládaného zastínění střechy, LED podsvícení v podhledu, a zastínění screenovými roletami z bočních stran tak, abyste měli na zahradě maximum komfortu, soukromí a pohody.


 


Bioklimatická hliníková ryzí pergola je unikátním českým výrobkem, přizpůsobeným přesně na míru Vašim požadavkům. At už plánujete hliníkovou pergolu samostatně stojící, či napojenou na ostění Vašeho domu, obě varianty jsou možné. Při vývoji naší pergoly jsme kladli maximální důraz na čisté řešení a proto jsme veškeré spádové vodní, či elektrické vedení, ukryli do nosných nohou pergolového skeletu.


Řešíte rozměry pergoly? Vyrobíme Vám ji na míru!

Lámete si hlavu s tím, zda-li Vám bude ryzí bioklimatická pergola pasovat do Vaší zahrádky? Nemusíte se bát, pergolu Vám vyrobíme přesně na míru na centimetry! Maximální rozměr ryzí hliníkové pergoly je 4 x 7, tedy 28 m2. To už je pořádný přístřešek! Na výšku se také nemusíte nijak omezovat, pergolu umíme vyrobit do výšky až 3 metry.Jaký typ hliníkové pergoly zvolit?

Bioklimatické hliníkové pergoly rozdělujeme dle způsobu jejich napojení na pevné ostění. Můžete mít samostatně stojící pergolu (typ A), pergolu kotvenou do zdi rovnoběžně s kratší stranou (typ B), nebo pergolu kotvenou do zdi rovnoběžně s delší stranou (typ C):


Pergola typ A
Pergola typ B
Pergola typ CVybíráme barvu pergoly, jaké jsou možnosti?

Bioklimatické pergoly nabízí nepřeberné množství barevných provedení, s možností výběru přesného odstínu dle barevného vzorníku RAL. Mezi základní barevné varianty patří RAL 7016 antracit, RAL 8014 sépiová hnědá, RAL 9006 stříbrná, RAL 9007 titan, RAL 9010 bílá. Další barevné varianty a kombinace můžete zkonzultovat s našimi odbornými poradci prostřednictvím poptávkového formuláře.Elektronické ovládání pergoly? Řešením je Somfy Pergola io!


Vaše bioklimatická pergola není jen statickým stíněním, ale v kombinaci s motorickými pohony Somfy, se z ní stává doslova aktivní prvek Vaší zahrady!

U Vaší nové pergoly můžete elektronicky ovládat náklon horních lamel, které umožní regulaci množství slunečního záření a v případě deště úplné uzavření střechy. U bočních stran pergoly je možná instalace screenových rolet, které můžete též ovládat pomocí motorů Somfy.

Připravili jsme pro Vás výběr designových ovladačů Somfy situo, které skvěle doplní Vaši stylovou pergolu. 

Rádi Vám představíme možnosti napojení pergoly do Vaší chytré domácnosti, po vyplnění poptávkového formuláře.
Ukázky realizace bioklimatických hliníkových pergol

Nechte se inspirovat hotovými realizacemi bioklimatických pergol od Ryzího domova. Rádi byste měli také hliníkovou pergolu na Vaší zahradě? Kontaktujte nás.

             

         


Zaujaly Vás bioklimatické hliníkové pergoly? Rádi byste měli na Vaší zahradě novou pergolu? Neváhejte a vyplnte poptávku kliknutím na tlačítko níže. Naši specialisté se Vám ozvou a poradí Vám s vhodným výběrem té pravé pergoly pro Vaši zahradu.