Screenové rolety

Moderní a efektivní vnější zastínění oken screenovými roletami

"Screenové rolety představují jedinečný produkt s velkým architektonickým potenciálem"


Screenové rolety jsou elegantní, moderní a cenově příznivá možnost, jak dokonalým způsobem zastínit okna na všech typech budov, zvýší Vám obytný komfort a zároveň sníží fakturu za energii. Screenové rolety jsou určeny především pro exteriérové zastínění, které se provádí pomocí speciální textilie s téměř neomezenou životností a širokou škálou barevných odstínů. Tato textilie zamezí prudkému slunečnímu záření, průniku tepla i nežádoucím pohledům, a přitom stále zůstáváte v kontaktu s venkovním prostředím. Screenové rolety Vám také umožní volbou látky ovlivnit výsledné vlastnosti a vzhled. Vyznačují se vysokou kvalitou provedení, což zaručuje jejich užití po mnoho let.


Screenové rolety šetří Vaše peníze

Screenové rolety jsou vynikajícím nástrojem k dosažení úspor energie. Jsou nedílnou součástí dokonalého konceptu nízkoenergetického domu. Díky svým fyzikálním vlastnostem vytváří příjemnou tepelnou pohodu. V létě výrazně sníží náklady na klimatizaci. V zimě omezí proudění studeného vzduchu na skla oken, což podstatně zlepší izolační vlastnosti. Screenové rolety dokáží automaticky reagovat na intenzitu slunečního svitu i v případě, že nejste doma, chrání také květiny i vybavení Vašeho domu, bytu, či kanceláře. Díky automatickému ovládání bude Váš dům vypadat stále obydlený a to i v případě, že jste na dovolené.


Typy screenových rolet

Screenové rolety je možné osadit z exteriéru budto v přiznaném provedení, kdy zvenčí je patrný krycí box rolety, nebo varianta exteriérová zaomítací, kdy horní box je ukryt pod fasádou, další možností je ukotvení do roletového překladu a čtvrtá varianta spočívá v úplném přiznání rolety a jejího zavěšení kdekoli do prostoru poblíž okenní pozice.


Ukázky barev a propustnosti screenových rolet

U screenových rolet můžete kombinovat nejrůznější stupně propustnosti s barevnými dekory z luxusní kolekce italských látek Serge Ferrari. Světlejší odstíny se méně zahřívají a vytváří pocit čisté bílé stěny. Tmavé dekory naopak dobře splynou s moderními antracitovými odstíny Vašich oken a dveří. Věděli jste, že screenové rolety nejen dobře vypadají, ale odradí 99% veškerého hmyzu?

Možnosti ovládání screenové rolety manuální i elektrické

Vaše nové rolety můžete ovládat budto tradičním mechanickým pohonem (navíječ, či otočná klika), nebo v prémiové variantě motorickými pohony Somfy io, v kombinaci s nepřeberným množstvým nástěnných i přenosných dálkových ovladačů, které Somfy nabízí. 

V kombinaci s chytrou centrálou Somfy Tahoma můžete Vaše screenové rolety ovládat i na dálku přes internet. 

Pro více informací doporučujeme obrátit se na naše specialisty, či využít poptávkového formuláře.


Ukázky realizace screenových rolet

Nechte se inspirovat hotovými realizacemi screenových clon. Rádi byste měli taky takové na Vašem domě? Kontaktujte nás.

             

       


Zaujaly Vás screenové rolety? Stavíte a rádi byste tuto stínící techniku zahrnuli do Vašich plánů? Nebo již máte postaveno a rádi byste obohatili Váš dům o tyto screenové clony? Neváhejte a vyplnte poptávku kliknutím na tlačítko níže. Naši specialisté se Vám ozvou a poradí Vám s vhodným výběrem a kombinací té správné rolety.