SALAMANDER BLUEVOLUTION 92 MM

Profil SALAMANDER BLUEVOLUTION 92MM, Svými parametry je vysoko nad ostatními. Stavební hloubka rámu 92 mm a křídla 103 mm posouvá tato okna až do pasivního standardu. Díky široké hloubce křídla je možné do něj zasklít výplň síly až 60 mm - izolační čtyřskla! Salamander BluEvolution 92 mm je vybaven trojím těsněním, z čehož středové je řešeno mimoúrovňově pro posílení těsnícího efektu (vhodné zejména do vysokohorských oblastí). BluEvolution 92 jsme schopni dodat buď v rovném hranatém, nebo předsazeném oblém provedení. Díky dvěma designovým provedením křídla a široké paletě barev může Vaše pasivní stavba získat neomezený počet možností vzhledu. Pokud hledáte plastová okna s nejvyššími parametry na českém trhu, Salamander BluEvolution 92 mm je absolutním vítězem této kategorie. Samozřejmostí je záruka 10 let na celé okno! 

Salamander BluEvolution 92
SALAMANDER
SALAMANDER

Vyberte si barvu nových oken

Věděli jste, že u SALAMANDERu můžete vybírat ze 42 barev?

Výběr vhodné barvy dá tvář a duši Vašemu domovu. V profilovém systému SALAMANDER AD 73 můžete vybírat hned ze 42 barevných dekorů! Pokud jste zastánci tradičního vzhledu, doporučujeme prohlédnout možné imitace dřeva. Nabízíme od světlých odstínů jako je zlatý dub, či birke rose, přes ořech a tmavý dub, až po prémiový světlý dub, Vintage oak, či Polareiche. Pro milovníky moderního designu a kovových odstínů, jsme připravili dnes již tradiční antracit, hladký antracit, basaltgrau, či metalický Metbrush antracit, či Metrbrush aluminium. Nenašli jste v naší galerii barvu, kterou hledáte? Nevadí, kontaktujte nás a určitě pro Vás najdeme nejvhodnější řešení.

Předsazený oblý nebo rovný hranatý?

Věděli jste, že u nás si můžete vybrat ze dvou designů za stejnou cenu?

Jak říká staré přísloví “tisíc lidí, tisíc chutí”. V Ryzím domově víme, že každá stavba má svůj jedinečný styl a především své vlastní rysy. Okna jsou vnímány nejen jako účelný prvek, ale především jako designová součást domu. Pro zvýraznění těchto rysů Vašeho domu, jsme pro Vás připravili dva designy okenního křídla. Tradiční rovné hranaté, ideální zejména pro novostavby a masivní předsazené oblé křídlo, které podtrhuje přírodního ducha zejména tradičních staveb a rekonstrukcí. A to nejlepší - oba jsou za stejnou cenu!

SPOČÍTAT ZDARMA

Proč vybrat SALAMANDER BLUEVOLUTION 92 MM?

1

Třetí středové těsnění ve standardu

Salamander BluEvolution 82 je svou povahou předurčen především pro novostavby a nízkoenergetické domy. Vtěchto sférách bývá dnes již standardem tzv. středové těsnění. Nejinak je tomu i u BluEvolution 92 a středové těsnění je tak standardní součástí všech oken. Pravé využití nachází středové těsnění zejména ve výše položených lokalitách, kde rychlost nárazového větru bývá hodně vysoká a středové těsnění tak velmiefektivně zabrání podfouknutí křídla.

2

Celoobvodové kování ROTO NT

Okna Salamander jsou u nás ve standardu vybaveny nejkvalitnějším německým kováním ROTO NT sprotikorozní úpravou NanoSil, která dlouhodobě chrání kování vůči korozi. Ve standardu má každé naše okno dva bezpečnostní body proti vypáčení zvenčí a hříbkové čepy na kování. Na systém kování poskytujeme záruku 10 let!

3

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat. Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla arámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

4

Nadčasové moderní kliky ROTO SWING

Chtěli byste něco víc, než-li jen "obyčejnou" kliku? Zvolte designové okenníkliky Roto Swing! Vaše nová okna Veka Softline 82 mm mohou zdobit designové okenní kliky Roto Swing! Klika Swing se vyznačuje nadčasovým zaobleným designem, prodlouženou liníí a pevným "grifem". Kliky Roto Swing dodáváme ve standardu v bezpečnostním provedení Secustik, znemožňující zloději vypáčení okna zvenčí.

Inspirujte se hotovými realizacemi