Ponzio PE 78 HI

Varianta systému PE78N určená pro použití v konstrukcích o velmi vysokými požadavky na tepelnou izolačnost. Díky speciálním vložkám, můžete získat velmi vysokou tepelnou izolačnost. V závislosti na umístění, v kterém je zakomponovaná dodatečná výplň, systém dosáhne jinou hodnotu součinitele prostupu tepla. V teplejší verzi PE78N HI s uzavřenou podskelní komorou a tepelně izolační vložkou je tepelný součinitel Uf - od 0,9 W/m2K. V nejteplejší variantě PE78N HI+ s uzavřenou podskelní komorou a tepelně izolační vložkou z aerogelu dosahuje hodnot Uf - od 0,7 W/m2K.

Ponzio PE 68
Ponzio
Ponzio

Vyberte si barvu hliníkových oken

Hliníková okna Ponzio díky své rozmanité povrchové úpravě dávají možnost použití pro nejrůznější typy staveb. Tradiční úpravou hliníku je jeho přírodní eloxová úprava ve stříbrné, či bronzové barvě. Další možnou úpravou hliníkových oken Ponzio je krycí nástřik dle vzorníku RAL, s možností sladit povrch okna prakticky s jakýmkoli odstínem v rámci domu. Poslední, též často využívanou možností je takzvaný krycí nástřik Decoral, což je v podstatě nanesená imitace dřeva na hliníkovém okně. Vřele doporučujeme zejména do tradičních staveb, vzhledem imitace dřeva budete příjemně překvapeni!

Předsazený oblý nebo rovný hranatý?

Věděli jste, že u nás si můžete vybrat ze dvou designů za stejnou cenu?

Jak říká staré přísloví “tisíc lidí, tisíc chutí”. V Ryzím domově víme, že každá stavba má svůj jedinečný styl a především své vlastní rysy. Okna jsou vnímány nejen jako účelný prvek, ale především jako designová součást domu. Pro zvýraznění těchto rysů Vašeho domu, jsme pro Vás připravili dva designy okenního křídla. Tradiční rovné hranaté, ideální zejména pro novostavby a masivní předsazené oblé křídlo, které podtrhuje přírodního ducha zejména tradičních staveb a rekonstrukcí. A to nejlepší - oba jsou za stejnou cenu!

SPOČÍTAT ZDARMA

Proč vybrat Ponzio PE 78 HI?

Inspirujte se hotovými realizacemi