EUROOKNA IV 92 MM

Pasivní dřevěná eurookna ve stavební hloubce 92 mm vhodné pro pasivní stavby

Máte rádi dřevěná eurookna a spokojíte se jen s tím nejlepším? Zvolte dřevěná eurookna IV 92 mm! Skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických a pasivních novostaveb a dřevostaveb. V případě osazení izolačními trojskly 4-18-4-18-4 při Ug = 0,5 W/m2K, se dostáváme na prostup tepla celého okna 0,7 W/m2K.

Dřevěná eurookna 92 mm můžete mít v provedení dřeviny smrk, borovice, dub, modřín či meranti. V profilu 92 mm se skvěle vyjímají i velké celoprosklené pozice, či posuvné systémy. Díky široké zasklívací drážce systému Euro 92 mm, můžete tato okna osadit i silným bezpečnostním či protihlukovým sklem dosahující útlumu až 45 dB, což je standard používaný u rušných komunikací a dálnic. Dřevěná eurookna 92 mm jsou přímo předurčena i pro dotační projekt Zelená úsporám. V případě použití historických zasklívacích retro lišt a nalepovacích duplexních příček, mohou krásně zdobit i nejrůznější historické domy a obydlí.

EUROOKNA
EUROOKNA
EUROOKNA

Vyberte si barvu dřevěných eurooken

Rozmanitost dřeva, coby přírodního materiálu nezná mezí. Vaše nové dřevěné eurookno můžete mít buďto v klasické bílé RAL 9016 / 9010, či cremeweiss 9001, dále pak můžete vybírat z nejrůznějších lazur evokujících odstíny evropských i exotických dřevin. Rádi byste měli zvenčí i zevnitř rozdílnou barvu eurookna? Využijte možnosti provedení bicolor! Zvažujete individuální odstín barvy RAL? Kontaktujte nás a najdeme řešení pro Vaše individuální požadavky.

Proč vybrat EUROOKNA IV 92 MM?

1

Nejmasivnější eurookna na trhu

S dřevěnými eurookny stavební hloubky 92 mm máte jistotu, toho nejmasivnějšího výrobku na trhu. Masivní stěny tohoto profilu zajišťují vynikající tepelně-izolační vlastnosti dosahující Uw až 0,7 W/m2K! V kombinaci s hliníkovým opláštěním se tak můžete dostat až na 103 mm.

2

Celoobvodové kování MACO MULTIMATIC

Kvalitní rakouské celoobvodové kování MACO MULTIMATIC se stavitelnými čepy a bezpečnostními hříbky proti vypáčení, zajistí hladký a bezpečný chod Vašich nových dřevěných eurooken i dveří. Mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci křídla ve standardní výbavě

3

Smrk, Borovice, Dub, nebo Meranti?

U nás si můžete vybrat dřevěná eurookna z eurohranolů, kterou máte rádi. Nejčastější standardní provedení realizujeme ve smrku, či borovici. Pokud máte zájem o tvrdší dřevinu, doporučujeme dub. Rádi byste měli "bezstarostná" dřevěná okna? Zvolte Meranti. Exotická dřevina, která odolá vlhkosti i většímu tlaku!

4

Dřevěná eurookna, která se nerosí

Naše dřevěná eurookna 92 mm jsou ve standardu vybaveny izolačními trojskly s teplými plastovými rámečky SWISSPACER, které potlačují efekt rosení skel oken. Díky teplým plastovým rámečkům si navíc můžete vybrat z 5ti odstínů rámečků tak, aby barevně ladili s Vašimi okny.

Inspirujte se hotovými realizacemi