EUROOKNA IV 78 MM

Nízkoenergetická dřevěná eurookna ve stavební hloubce 78mm ideální do novostavby

Plánujete nízkoenergetickou novostavbu?, pak jsou pro Vás dřevěná eurookna v provedení IV 78 přímo předurčena. Dřevěná eurookna středního segmentu ve stavební hloubce 78 mm, jsou velmi vhodná pro osazení izolačními trojskly. S námi získáte kvalitní dřevěná eurookna vyrobená z třívrstvého lepeného hranolu 78 mm s možností zasklení izolačními trojskly s teplým plastovým rámečkem SWISSPACER. V systému EURO 78 umíme vyrobit i posuvně-sklopné dveře, HS portály, vstupní a terasové dveře. Dřevěná eurookna IV 78 mm jsou vhodným řešením pro většinu novostaveb!

EUROOKNA
EUROOKNA
EUROOKNA

Vyberte si barvu dřevěných eurooken

Rozmanitost dřeva, coby přírodního materiálu nezná mezí. Vaše nové dřevěné eurookno můžete mít buďto v klasické bílé RAL 9016 / 9010, či cremeweiss 9001, dále pak můžete vybírat z nejrůznějších lazur evokujících odstíny evropských i exotických dřevin. Rádi byste měli zvenčí i zevnitř rozdílnou barvu eurookna? Využijte možnosti provedení bicolor! Zvažujete individuální odstín barvy RAL? Kontaktujte nás a najdeme řešení pro Vaše individuální požadavky.

Proč vybrat EUROOKNA IV 78 MM?

1

Euro 78 ideální pro Vaši novostavbu

Dřevěná eurookna 78 mm jsou ideálním společníkem pro Vaši novostavbu, či nízkoenergetickou rekonstrukci. V tomto systému je možné dodat všechny prvky včetně masivních vstupních dveří a zdvižně-posuvného HS portálu. Do garáže umíme vyrobit i tzv. odlehčené vstupní dveře.

2

Celoobvodové kování MACO MULTIMATIC

Kvalitní rakouské celoobvodové kování MACO MULTIMATIC se stavitelnými čepy a bezpečnostními hříbky proti vypáčení, zajistí hladký a bezpečný chod Vašich nových dřevěných eurooken i dveří. Mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci křídla ve standardní výbavě

3

Smrk, Borovice, Dub, nebo Meranti?

U nás si můžete vybrat dřevěná eurookna z eurohranolů, kterou máte rádi. Nejčastější standardní provedení realizujeme ve smrku, či borovici. Pokud máte zájem o tvrdší dřevinu, doporučujeme dub. Rádi byste měli "bezstarostná" dřevěná okna? Zvolte Meranti. Exotická dřevina, která odolá vlhkosti i většímu tlaku!

4

Dřevěná eurookna, která se nerosí

Naše dřevěná eurookna 78 mm jsou ve standardu vybaveny izolačními trojskly s teplými plastovými rámečky SWISSPACER, které potlačují efekt rosení skel oken. Díky teplým plastovým rámečkům si navíc můžete vybrat z 5ti odstínů rámečků tak, aby barevně ladili s Vašimi okny

Inspirujte se hotovými realizacemi