EUROOKNA IV 68 MM

Tradiční dřevěné eurookno ve stavební hloubce 68 mm vhodné pro většinu staveb

Tradiční dřevěná eurookna mají název EURO IV 68 MM. Za příjemnou cenu je možné získat pěkná a kvalitní dřevěná eurookna. EURO IV 68 se zpravidla osazují izolačními dvojskly, bezpečnostními skly, či izolačními trojskly. Při výběru dřevin se nemusíte nijak omezovat, na výběr máte ze smrku, borovice, dubu, modřínu, či meranti. 

Finální povrch dřevěného eurookna IV 68 dotvoří vodou ředitelné laky Teknos v nejrůznějších lazurách evokujících přírodní dřeviny, či celokrycími nátěry dle vzorníku RAL. Dřevěná eurookna IV 68, to je harmonie krásy a vůně dřeva pro Váš domov!

EUROOKNA
EUROOKNA
EUROOKNA

Vyberte si barvu dřevěných eurooken

Rozmanitost dřeva, coby přírodního materiálu nezná mezí. Vaše nové dřevěné eurookno můžete mít buďto v klasické bílé RAL 9016 / 9010, či cremeweiss 9001, dále pak můžete vybírat z nejrůznějších lazur evokujících odstíny evropských i exotických dřevin. Rádi byste měli zvenčí i zevnitř rozdílnou barvu eurookna? Využijte možnosti provedení bicolor! Zvažujete individuální odstín barvy RAL? Kontaktujte nás a najdeme řešení pro Vaše individuální požadavky.

Proč vybrat EUROOKNA IV 68 MM?

1

Kvalitní eurookna za příjemnou cenu

Dřevěná eurookna EURO IV 68 MM jsou výbornou volbou v poměru cena / výkon. Za dobré peníze tak získáte kvalitní dřevěný výrobek z tradičních evropských i exotických dřevin. Věděli jste, že umíme Euro IV 68 osadit i izolačními trojskly?

2

Celoobvodové kování MACO MULTIMATIC

Kvalitní rakouské celoobvodové kování MACO MULTIMATIC se stavitelnými čepy a bezpečnostními hříbky proti vypáčení, zajistí hladký a bezpečný chod Vašich nových dřevěných eurooken i dveří. Mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci křídla ve standardní výbavě!

3

Smrk, Borovice, Dub, nebo Meranti?

U nás si můžete vybrat dřevěná eurookna z eurohranolů, kterou máte rádi. Nejčastější standardní provedení realizujeme ve smrku, či borovici. Pokud máte zájem o tvrdší dřevinu, doporučujeme dub. Rádi byste měli "bezstarostná" dřevěná okna? Zvolte Meranti. Exotická dřevina, která odolá vlhkosti i většímu tlaku!

4

Dřevěná eurookna, která se nerosí

Naše dřevěná eurookna jsou ve standardu vybaveny izolačními skly s teplými plastovými rámečky SWISSPACER, které potlačují efekt rosení skel oken. Díky teplým plastovým rámečkům si navíc můžete vybrat z 5ti odstínů rámečků tak, aby barevně ladili s Vašimi okny.

Inspirujte se hotovými realizacemi