RYZÍ OKNA ZKUŠENOSTI REFERENCE

Vybrali jsme pro Vás několik zajímavých referencí z naší realizace:

 

Rekonstrukce RD - BLATNÁ

Pro našeho klienta, jsme provedli výměnu oken a dveří na dvougeneračním rodinném domku na jihu Čech v obci Blatná. Jelikož se jedná o rekonstrukci staršího domu a účty za energie se na dvougeneračním rodinném domku čítajícím 22 oken šplhají do vysokých částek, zvolil klient plastová okna SALAMANDER AD 73 MM v jednostranném ořechu s izolačními trojskly (4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Nyní je již v domku příjemně teplo a ubylo i hluku. Přejeme moho spokojených let strávených s novými okny.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Novostavba RD - BABICE NAD SVITAVOU

Pro našeho velmi náročného klienta jsme provedli dodávku a montáž nízkoenergetických plastových oken a dveří VEKA Alphaline 90 MM MD v jednostranném dekoru Streifen Douglasie. Okna jsou osazeny izolačními trojskly (4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K). Jelikož má klient velmi pěkný výhled do krajiny, zvolili jsme v přízemí systém posuvně-sklopných dveří Roto PATIO. Celá stavba je koncipována tak, aby příjemně splynula s okolní krajinou a zapadla do tradičního venkovského rázu, což se podařilo a nová okna s tradičním dřevodekorem k tomu taktéž přispěli. Přejeme mnoho příjemných chvil v novém domku!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře VEKA Alphaline 90 MM MD (více zde)
 

 

Pasivní dřevostavba RD - PLZEŇ

Pro našeho klienta, který staví pasivní dřevostavbu, jsme provedli dodávku a montáž plastových oken SALAMANDER BluEvolution 92 mm v předsazeném oblém provedení se silným křídlem 103 mm. Okna jsou v provedení jednostranný antracit a osazeny izolačním trojsklem 4-18-4-18-4 s Ug=0,5 W/m2K. Jelikož se jedná o pasivním dům, BluEvolution 92 mm byl velmi vhodnou volbou. Přejeme mhoho příjemných chvil strávených s novými okny.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře BluEvolution 92 MM MD (více zde)
 

 

Dřevostavba RD - KRALICE NAD OSLAVOU

Pro našeho klienta, který staví dřevostavbu, jsme provedli dodávku a montáž plastových oken a dveří SALAMANDER AD 73. Jelikož se jedná o stavbu převážně z přírodních materiálů, byla od začátku jasná volba v podobě jednostranného dřevodekoru (ořech). Okna jsme osadili izolačními trojskly 4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K. Vchodové dveře zdobí dveřní výplň Baupartner Silver v provedení HPL 44 mm (Ug=0,5 W/m2K). Výpis výplní uzavírají sekční garážová vrata ovládaná dálkovým ovladačem se zatepleným panelem 40 mm (Ug=0,54 W/m2K). Věříme, že naše výrobky přispějí k celkové pohodě v novém domě.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Sekční garážová vrata CLASSIC (více zde)
 

 

Nízkoenergetická novostavba RD - PŘEHVOZDÍ U KOLÍNA

Pro našeho klienta jsme provedli dodávku a montáž nízkoenergetických plastových oken a dveří v profilovém systému SALAMANDER BluEvolution 82 MM MD. Jelikož se jedná o tradiční stavbu, klient dal přednost oboustrannému ořechu v kombinaci s meziskelními příčkami ve stejném dřevodekoru. S ohledem na úsporu energií jsme okna osadili izolačními trojskly 4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K. Vchodové dveře jsou v nízkoenergetickém standardu 82 mm s dveřní výplní PERITO Vizual Rita a jsou osazeny oboustranným nerezovým madlem s bezpečnostní rozetou proti vloupání. Přejeme mnoho radostí a příjemné bydlení s novými okny a dveřmi!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře BluEvolution 82 MM MD (více zde)
 

 

Novostavba RD - BRNO - Líšeň

Pro našeho zákazníka jsme provedli dodávku a montáž plastových oken, dveří a garážových vrat. Jelikož se jedná o novostavbu, zákazník zvolil profilový systém SALAMANDER AD 73 mm v bílé barvě do dvora a v jednostranném zlatém dubu do ulicie v předsazeném oblém provedení s izolačními trojskly 4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K. Dále jsme dodali RYZÍ VRATA se zatepleným panelem 40 mm (Ug=0,54 W/m2K). více také na www.ryzi-vrata.cz .

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Sekční garážová vrata CLASSIC (více zde)
 

 

Nízkoenergetická novostavba RD - PROSTĚJOVIČKY

Pro našeho klienta jsme provedli dodávku a montáž nízkoenergetických plastových oken a dveří v profilovém systému SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 MM MD. Klient zvolil dekor jednostranný antracit glatt (hladké provedení). Okna jsou osazeny izolačními trojskly 4-18-4-18-4 s Ug=0,5 W/m2K a teplým rámečkem Superspacer. Jelikož se jedná o nízkoenergetický dům, provedli jsme i osazení parotěsných a paropropustných pásek. Klient trval na velmi vysokých rozměrech otvíravých dveří, což nebylo možné v levnějších profilových řadách soutěžících konkurentů vyrobit, tak tedy zvítězil náš Salamander Bluevolution 82 v prvoplastovém provedení!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře BluEvolution 82 MM MD (více zde)
 

 

Rekonstrukce RD - BORKOVANY

Pro našeho klienta jsme provedli výměnu starých dřevěných oken a dveří za nová plastová okna a dveře SALAMANDER AD 73 MM. Jelikož klient plánuje celkové omlazení budouvy do dnešních moderních standardů, zvolil barvu antracitově šedou. Co se týče tvaru, zvítězil profil v předsazeném oblém provedení. Věříme, že s novými okny a dveřmi bude spokojen nejen klient, ale i celá jeho rodina!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Novostavba RD - BÁŠŤ

Se svou novostavbou nás oslovil zákazník z Bášti a rohodoval se, jaká okna zvolit. Zadání bylo jasné - dobře izolující plastová okna, posuvné dveře a garážová vrata (ve stejném dekoru) za rozumnou cenu při dodržení vysokého standardu tepelně-izolačních parametrů. Proto jsme doporučili plastová okna SALAMANDER AD 73 MM v předsazeném oblém provedení s izolačním trojsklem (4-16-4-16-4 mm) v jednostranném zlatém dubu. Dále jsme dodali sekční garážová vrata RYZÍ VRATA se silnější lamelou 39,5 mm (U=0,54 W/m2K). Zákazník je nyní spokojený a už zbývá jen zateplení a je hotovo!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Sekční garážová vrata FINAL (více zde)
 

 

Výměna oken a dveří - SVJ Štefánikova 31, BRNO

Zákazníci se nás často ptají, kde zrovna mohou vidět nějakou naši aktuální referenci? Pokud jste tedy z Brna a uvažujete o výměně oken od Ryzího domova, můžete se podívat na aktuální výměnu oken na Štefánikově ulici č. 31. Společenství vlastníků s námi mění celkem 32 ks oken a dveří v profilovém provedení SALAMANDER AD 73 MM (izolační trojsklo 4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Dům je dobře vidět ze zastávky tramvaje č. 1 (Hrnčířská)

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Restaurace a hospůdka GAPPA - PRAHA 7 Holešovice

Pro našeho klienta jsme provedli kompletní výměnu okenních stěn a vchodových dveří do původní hospody U Raka - nyní Hospůdka Gappa. Klient zvolil profilový systém SALAMANDER_AD_73_MM, se zesíleným sklem 6-16-6 mm, Ug=1,0 W/m2K. Vchodové dveře byly vybrány v profilovém systému SALAMANDER se zesíleným křídlem 120 mm v ve zvýšeném rozměru 2400 mm. Jelikož se očekává nadměrná zátěž výrobků, byl Salamander dobrou volbou. Tuto referenci si můžete osobně prohlédnout každý den od 11:00 do 22:00 hodin na adrese Ortenovo náměstí 13, Praha 7. Samozřejmostí je i dobře vychlazený Gambrinus a příjemná obsluha!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Rekonstrukce RD - BÍLOVICE NAD SVITAVOU

Pro naší klientu jsme provedli kompletní výměnu starých oken a dveří za nové. Klient zvolil předsazený oblý SALAMANDER AD 73 MM v dřevodekoru zlatý dub. Jelikož se jedná o větší rodinný dům a klientka hodně "protopí", okna jsme osadili izolačními trojskly (4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Po výměně oken je v domku konečně teplo a paní je velmi spokojená.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Novostavba RD - HERŠPICE U VYŠKOVA

Pro našeho klienta jsme dodali plastová okna, dveře a posuvný systém ROTO Patio Z automat v profilovém systému Salamander BluEvolution 82 MM MD. Klient zvolil nestandardní dekor Meranti, který vypadá úchvatně! Okna jsou osazena izolačními trojskly 4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K. Specialitou této stavby je dvoukřídlý posuvný portál Roto Patio Z automat, vážící 326kg! Díky posílené spřažené klice jej může bez problému obsloužit i malé dítko. Přejeme klientovi spokojené bydlení s novými okny.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře BluEvolution 82 MM MD (více zde)
 

 

Novostavba RD - TMAŇ U BEROUNA

Pro našeho klienta jsme provedli vytvoření projektové dokumentace stavby (projektant Bc. Stanislav Smrček) a následnou dodávku v montáž nízkoenergetických plastových oken VEKA ALPLHALINE 90 MM v jednostranném ořechu včetně středového těsnění a zateplené vložky rámu (izolační trojsklo 4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K). Profilový systém Veka Alphaline ( www.veka-alphaline.cz ) vyniká především svou vysokou torzní tuhostí, díky čemuž bylo možné vytvořit i velké prosklené plochy, které "standardní plastové okno" neunese. V kombinaci s úsporným stavebním materiálem IZOLOX, tak vznikla jedinečná stavba s minimálními požadavky na přídavné vytápění a mladý pár se tak může těšit na velmi nízké faktury za teplo.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře VEKA Alphaline 90 MM MD (více zde)
 

 

Novostavba RD - ŠATOV U ZNOJMA

Pro našeho zákazníka jsme provedli kompletní dodávku oken, dveří a garážových vrat na novostavbu. Zákazník zvolil profilový systém SALAMANDER_AD_73_MM v jednostranném zlatém dubu s izolačními trojskly (4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Do garáže investor zvolil RYZÍ VRATA Final se zatepleným panelem 39,5 mm (U=0,54 W/m2K) (www.ryzi-vrata.cz/sekcni-garazova-vrata/vrata-final ). Teď už zbývá jen dokončit zateplení a interiéry a je hotovo.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Sekční garážová vrata FINAL (více zde)
 

 

Novostavba RD - DRMOUL U MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ

Pro našeho klienta jsme dodali a namontovali plastová okna VEKA ALPHALINE 90 MM MD ( www.veka-alphaline.cz ). Již při seznámení s projektem bylo patrné, že nepůjde o standardní řešení a bylo potřeba zvolit profilový systém z nejvyšší kategorie. Okna VEKA ALPHALINE 90MM se výborně hodí pro atypické řešení sestavy s kruhovými spoji, splňuje statické a izolační požadavky na proklené plochy velkých rozměrů a v neposlední řadě dosahuje tento systém výborných tepelně-izolačních vlastností. Standardně vybaven izolačním trojsklem 4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K, středovým těsněním a zateplenou vložkou. Teď už jen stačí dokončit 12ti metrový bazén, který tato okna obklopují a je to. Máte i Vy netradiční architektonický projekt, který je potřeba zastřešit / zasklít? Kontaktujte nás a my Vám zdarma zpracujeme návrh řešení pro Vaši stavbu

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře VEKA Alphaline 90 MM MD (více zde)
 

 

Rekonstrukce RD - OCHOZ U BRNA

Pro našeho klienta v Ochozu u Brna jsme provedli kompletní výměnu starých dřevěných oken za nová plastová SALAMANDER AD 73 MM v předsazeném oblém provedení s izolačními trojskly (4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Trojsklo nejen vyřešilo problém s úniky tepla starými okny, nyní je ale doma konečně i klid od rušné silnice, která vede přímo pod okny domu.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Novostavba RD - LSTIBOŘ

Pro našeho zákazníka v Lstiboři jsme dodali a namontovali nízkoenergetická plastová okna a dveře v profilovém systému SALAMANDER BluEvolution 82 mm v oboustranném zlatém dubu se středovým těsněním ( http://www.ryzi-okna.cz/salamander-bluevolution-82-mm.html ) s izolačními trojskly (4-18-4-18-4 mm, Ug=0,5 W/m2K). V obývacím pokoji klient zvolil velké posuvné dveře Roto Patio automat.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře BluEvolution 82 MM MD (více zde)
 

 

Rekonstrukce RD - Branišov u Dolní Rožínky

Pro našeho klienta jsme pro rekonstrukci rodinného domu provedli dodávku a montáž plastových oken SALAMANDER AD 73 MM v jednostranném zlatém dubu. Jelikož na vysočině hodně fouká a často i padá sníh, zvolil klient předsazené oblé provedení, které lépe kryje těsnění mezi rámem a křídlem. Stavba už je prakticky hotová a rodina se těší na nový domov :-)

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Výměna oken - SVBaD Olomouc

I náročnější akce jsou pro nás výzvou! Za týden se podařilo provést kompletní výměnu oken pro Společenství vlastníků bytů a domů v Olomouci. Investor zvolil profil SALAMANDER_AD_73MM v předsazeném oblém provedení. Jelikož se jedná o sklepní prostory, všechna okna jsou s ornamentním zasklením. Nejvíce času zabrala demontáž kovových oken, která vyžaduje více pečlivosti a hlavně trpělivosti :-)

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Přístavba RD - SVITAVY

Pro našeho klienta jsme provedli dodávku a montáž plastových oken a dveří SALAMANDER AD 73 MM do jeho přístavby v rodinném domku ve Svitavách. Jelikož se jedná o tradiční rodinný domek, klient zvolil dekor oboustranného ořechu. Díky kvalitní přípravě stavby ze strany pana majitele, proběhla montáž oken a dveří bez větších obtíží během jednoho dne. Zákazník si teď užívá nová okna a dveře a my mu přejeme mnoho spokojených let s novými okny!

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Rekonstrukce RD - LOBODICE

Pro našeho klienta jsme provedli výměnu starých dřevěných oken za nová plastová. Vzhledem k tradiční stavbě klient zvolil profilový systém SALAMANDER AD 73 MM v oboustranném zlatém dubu. Okna jsou osazena izolačními trojskly (4-16-4-16-4 mm, Ug=0,6 W/m2K). Dřívější vysoké účty za energie jsou nyní minulostí :-)

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Dřevostavby RD - CHLUM U TŘEBONĚ

Majitel Autokempu u Čerta (www.campucerta.cz) si ve výběrovém řízení vybral RYZÍ DOMOV a.s. jako dodavatele oken a dveří pro své nové dřevostavby. Investor zvolil kombinaci jednoduchého designu oken KBE SYSTEM 70 MM v jednostranném zlatém dubu + bezpečnostní izolační skla CONNEX. Pro posílení bezpečnosti domků jsme dodali a namontovali vchodové dveře SALAMANDER v oboustranném zlatém dubu s tříbodovým uzamykáním a bezpečnostním zasklením CONNEX. Návštěvníci kempu se již mohou těšit na příjemné ubytování na břehu překrásného jihočeského rybníku Hejtman. Kdo má rád romantiku v panensky čisté přírodě, můžeme jedině doporučit :-)

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře KBE a SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

Novostavba RD - Řitka

Dodávka a montáž nových oken, dveří a garážových vrat pro zákazníka z Prahy. Okna SALAMANDER_AD_73MM s izolačními trojskly, dveře SALAMANDER s výplní PERITO, sekční garážová ryzí vrata FINAL v zlatém dubu.

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Sekční garážová vrata FINAL (více zde)
 

 

 

SVBaD OLOMOUC

Dodávka a montáž 30 ks oken - bytový dům OLOMOUC

Ryzí domov a.s. zvítězil ve výběrovém řízení Společenství vlastníků bytů a domů v Olomouci.

Jak to probíhalo?:

Podařilo se nám zvítězit ve výběrovém řízení pro Společenství vlastníků bytů a domů v Olomouci. Investor požadoval nadstandardní tepelně-izolační vlastnosti při zachování příznivé ceny. Tyto kritéria ideálně splňuje profilový systém SALAMANDER_AD_73MM v předsazeném oblém provedení.

Nejvíce času zabrala samotná demontáž kovových oken, které bylo potřeba opatrně zdemontovat tak, aby nedošlo k poškození stávajícího ostění. Naštěstí s touto akcí mají naši pracovníci opakovanou zkušenost, takže vše proběhlo bez větších obtíží.

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

SVJ VARNSDORF

Dodávka a montáž 44 ks oken - panelový dům VARNSDORF

Ryzí domov a.s. zvítězil ve výběrovém řízení Společenství vlastníků jednotek ve Varnsdorfu

Jak to probíhalo?:

Společenství vlastníků jednotek ve Varnsdorfu uspořádalo výběrové řízení na dodavatele oken a dveří s cílem najít spolehlivého a cenově dostupného zhotovitele.

Podařilo se nám zvítězit ve výběrovém řízení a následně dodat 44 ks oken včetně demontáže, montáže a zednického zapravení. I přestože byla akce náročnější (jednalo se o kovová okna), naši pracovníci zvládli celou akci dotánout úspěšně do konce.

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

AUTOCAMP U ČERTA

Dodávka a montáž oken a dveří - nové dřevostavby v Chlumu u Třeboně

Pan David, majitel Autocampu u Čerta, si vybral Ryzí domov jako dodavatele oken a dveří pro nové dřevostavby v reakreačním areálu.

Jak to probíhalo?:

Investor zvolil kombinaci jednoduchého designu oken KBE SYSTEM 70 MM v jednostranném zlatém dubu + bezpečnostní izolační skla CONNEX.

Pro posílení bezpečnosti domků jsme dodali a namontovali vchodové dveře SALAMANDER v oboustranném zlatém dubu s tříbodovým uzamykáním a bezpečnostním zasklením CONNEX. Návštěvníci kempu se již mohou těšit na příjemné ubytování na břehu překrásného jihočeského rybníku Hejtman.

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna KBE SYSTEM_70MM (více zde)
- Vchodové dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

CONORAMA s.r.o.

Odběratel oken a dveří - stavební firma BRNO

Ryzí domov a.s. je generálním dodavatelem oken a dveří pro stavební firmu Conorama s.r.o.

Výrobní ředitel pan Konečný doplňuje:

Ve stavebnictví dnes vítězí především rychlé a spolehlivé firmy s dobrými cenami. Na Ryzím domově si cením toho, že je o nás vždy dobře postaráno. Často potřebujeme zpracovat rozpočty pro naše klienty prakticky na počkání.

Někdy je potřeba poradit a zkonzultovat zakázku i o víkendu a v Ryzím domově Vám nikdy neřeknou ne. Okna nám dodávají v dobré kvalitě při dodržení krátkých termínů. Za nás mohu jedině doporučit!

Kontakt na zákazníka: http://www.conorama.cz

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře KBE SYSTEM_70MM (více zde)
- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
- Hliníkové okna ALUPROF (více zde)
 

 

MANŽELÉ ČERMÁKOVI

Výměna oken a dveří - panelový byt PRAHA 8

Manželé Čermákovi zvolili profil SALAMANDER AD 73 MM v předsazeném oblém provedení s dvojskly a klikami ROTO Swing.

Paní Marie Čermáková doplňuje:

Když jsme vybírali s manželem, komu svěříme naše okna, rozhodovala rychlost, cena a kvalita. Líbila se nám nabídka na ryzí okna. Okna jsme měli od objednání za 3 týdny.

Chlapci přijeli ráno v osm hodin a hned se dali do práce. K večeru byli hotoví i se zednickým začištěním. Byli velmi ochotní a šlo jim to pěkně od ruky. Můžeme jedině doporučit :-)

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře SALAMANDER_AD_73MM (více zde)
 

 

MANŽELÉ BUREŠOVI

Rekonstrukce RD - okr. Brno-venkov

Manželé Burešovi zvolili profil VEKA v rovném hranatém provedení + dřevěná eurookna IV 78 SMRK.

Pan Bureš doplňuje:

Z počátku jsme nevěděli, jaké řešení zvolit pro náš rozmanitý dům. Chvíli jsme přemýšleli a po konzultaci s pracovníky z Ryzího domova jsme se nakonec rozhodli pro odvážnou kombinaci plastových oken a dřevěných eurooken "při jednom". Zpočátku odvážný nápad se později ukázal jako výborné řešení a dnes už si jen užíváme s novými okny.

Ještě bych rád pochválil práci montážních pracovníků, obzvláště jejich pečlivost při usazování velkých posuvných dveří. Vše po montáži očistili a seřídili a vše funguje bez nutnosti dalšího zásahu. Doporučujeme.

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře VEKA (více zde)
- Dřevěná eurookna IV 78 SMRK (více zde)
 

 

LUCIE M. LUPAČOVÁ

Výměna oken - rekonstrukce bytu BRNO

Slečna Lupačová zvolila plastová okna KBE v bílém provedení s izolačními dvojskly

Slečna Lupačová doplňuje:

Původně jsem hledala firmu na internetu a poptala jsem víc značek. U Ryzího domova se mi líbilo, že mi chlapci poslali nabídku jako první :-) Ryzí okna vycházeli dobře cenově a i termínově.

Za tři týdny v pondělí ráno dojeli kluci na montáž a kolem šesté večer bylo hotovo se vším všudy. Nemůžu nic vytknout, jen doporučit! :-)

Kontakt na zákazníka: na požádání

 

Realizovali jsme zde:


- Plastová okna a dveře KBE SYSTEM_70MM (více zde)