VEKA SOFTLINE 76 MD

REKONTRUKCE a NOVOSTAVBY

Hranatý se středovým těsněním

Novinka roku 2018 má název VEKA SOFTLINE 76 MM. Tento profil je odpovědí německých inženýrů na dlouhodobě neuspokojenou poptávku po alternativním systému vhodném jak pro rekonstrukce tak i pro novostavby, který by zároveň plnil podmínky nejnovějších norem s blížícím se rokem 2020 a potlačením profilových systémů ve stavební hloubce 70 mm. Veka Softline 76 mm se pyšní velmi štíhlými liniemi, pro Veku charakteristickým precizním německým designem s přesnými konturami a především tradiční předností profilových systémů VEKA a to provedení výhradně ve třídě "A" (síla vnější stěny profilu 3 mm).

U Veky Softline 76 můžeme vybírat jak z provedení dvojího dorazového těsnění (AD), tak i třetího středového těsnění (MD). Díky pevnému konstrukčnímu řešení je možné tento profil osadit i silným trojsklem 48 mm s Ug = 0,5 W/m2K, či izolačním čtyřsklem s Ug = 0,4 W/m2K. Veka Softline 76 se dostává s Uw na úctyhodných 0,75 W/m2K.

Okna Veka Softline 76 jsou k dispozici ve více než 40 barevných variacích a novinkou jsou také vysoce odolné akrylové barvy VEKA SPECTRAL

Veka Softline 76
VEKA SOFTLINE
VEKA SOFTLINE

Vyberte si barvu nových oken

VEKA nabízí nejkomplexnější výběr barevných provedení!

U oken Veka Softline můžete vybírat hned zněkolika kategorií barevných provedení. Počín aje tradičními dřevodekory, jako je zlatý dub, ořech, či winchester, pokračuje moderními barvami novostaveb jako je antracit, šedá, krémová, basalt grau, nebo stříbrná. Novinkou jsou matné pastelové povrchy Veka Spectral evokující efekt hliníkových oken (vhodné zejména pro novostavby!). Paletu uzavírají zakázkové barvy jako třeba karmínová červená, či jedlová zeleň. Máte specifický požadavek na barvu? Zašlete nám ho a určitě najdeme tu pravou barvu pro Vás!

Plast který vypadá jako hliník – Spectral

Věděli jste, Veku Softline 76 a 82 máme v provedení Spectral?

Elegantní moderní ultramatový vzhled, nezaměnitelný povrch se sametovou úpravou, vysoce odolný vůči okolním vlivům, dobře kombinovatelný s hliníkovými prvky, to vše je Veka Spectral. Exkluzivně u profilových systémů Veka Softline 76 a 82 můžete nyní pořídit Vaše nová okna v pěti atraktivních barvách Atracit ultramat, Umbra ultramat a Šedá ultramat, Černá ultramat a Bílá ultramat. V kombinaci s tenkým svárem a skrytými panty Designo vznikne jedinečné dílo!

Proč vybrat VEKA SOFTLINE 76 MD?

1

Designový tenký svár V-PERFECT

Vaše nová okna mohou vypadat lépe, než kdy dříve. Díky nové technologii tenkého sváru V-Perfect, působí okenní rám celistvě nejen v ploše ale i v rozích. Díky tenkému sváru na nitku, získáváte nejen čistý hladký design, ale i okno, u kterého se v rožcích nebudou zachytávat nečistoty a zůstane tak dlouhodobě krásné celou řadu let!

2

Celoobvodové kování ROTO NX

Nejnovější počin německých inženýrů ze společnosti ROTO má název ROTONX. Jedná se o celoobvodové kování postavené na silných základech tradičního ROTO NT sprotikorozní úpravou NanoSil, upgradované navíc o větší nosnost pantů (až 150 kg), a tzv. bezpečnou ventilací, patentovaná technologie zabraňující vyháčkování ventilace zlodějem ve vyklopeném stavu okna! Exkluzivně pouze u nás!

3

Skryté panty ROTO NX DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat. Řešením je moderní systémové kování Roto NX Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla a rámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NX Designo!

4

Elegantní linie zafrézované kliky HOPPE AUSTIN

Máte rádi přesné a čisté linie? Jste příznivci decentních slícovaných řešení, kde opticky vyniká pouze to co má? Zvolte řešení tzv. zafrézované okenní kliky HOPPE AUSTIN! Vyjímečnost oken Veka Softline umíme podtrhnout zafrézováním hranaté rozetky okenní kliky tak, že se nám celý její mechanismus ukryje uvnitř okna a na povrchu vidíme pouze překryvný štítek a klika tak velmi jemně splývá se zbytkem okna. Výsledný efekt je fenomenální a dodá Vašim oknům Veka jedinečný designový detail!

Inspirujte se hotovými realizacemi