VEKA ALPHALINE 90 MD

Masivní nízkoenergetický profil ve stavební hloubce 90 mm

VEKA ALPHALINE 90 představuje špičku sortimentu proslulého německého výrobce plastových profilů v Sendenhorstu. Masivní profilový systém je velmi pevný díky provedení ve třídě "A" a dosahuje vynikajících tepelně-izolačních parametrů díky vložené zateplené polystyrenové vložce v rámu okna. Svými parametry je Veka Alphaline 90 předurčena pro použití především u nízkoenergetických a pasivních staveb. Veku Alphaline dodáváme s tenkým svárem V-Perfect a s možností osazení skrytými panty Roto Designo.

Třetí středové těsnění Veky Alphaline je důmyslně řešeno na principu dorazu, tedy, nejen že rozděluje prostor mezi rámem a křídlem na dvě oddělené komory, ale navíc i velmi dobře doléhá a dotěsňuje. 

Veka Alphaline 90
VEKA ALPHALINE
VEKA ALPHALINE

Vyberte si barvu nových oken

VEKA nabízí nejkomplexnější výběr barevných provedení!

U oken Veka Alphaline můžete vybírat hned zněkolika kategorií barevných provedení. Počínaje tradičními dřevodekory, jako je zlatý dub, ořech, či winchester, pokračuje moderními barvami novostaveb jako je antracit, šedá, krémová, basalt grau, nebo stříbrná. Paletu uzavírají zakázkové barvy jako třeba karmínová červená, či jedlová zeleň. Máte specifický požadavek na barvu? Zašlete nám ho a určitě najdeme tu pravou barvu pro Vás!

Proč vybrat VEKA ALPHALINE 90 MD?

1

Designový tenký svár V-PERFECT

Vaše nová okna mohou vypadat lépe, než kdy dříve. Díky nové technologii tenkého sváru V-Perfect, působí okenní rám celistvě nejen v ploše ale i v rozích. Díky tenkému sváru na nitku, získáváte nejen čistý hladký design, ale i okno, u kterého se v rožcích nebudou zachytávat nečistoty a zůstane tak dlouhodobě krásné celou řadu let!

2

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat. Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla a rámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

3

Nadčasové moderní kliky ROTO SWING

Chtěli byste něco víc, než-li jen "obyčejnou" kliku? Zvolte designové okenníkliky Roto Swing! Vaše nová okna Veka Alphaline 90 mm mohou zdobit designové okenní kliky Roto Swing! Klika Swing se vyznačuje nadčasovým zaobleným designem, prodlouženou liníí a pevným "grifem". Kliky Roto Swing dodáváme ve standardu v bezpečnostním provedení Secustik, znemožňující zloději vypáčení okna zvenčí

4

Hloubka 90 mm a zateplený klín

Profil Veka Alphaline vyniká z řady nízkoenergetických profilů svou masivní stavební hloubkou 90 mm. Díky vložení zatepleného polystyrenového klínu dovnitř rámu, dosahují okna Veka Alphaline uctyhodných tepelně-izolačních parametrů a výborně tak zaizolují Vaši stavbu!

Inspirujte se hotovými realizacemi