ŠPALETOVÁ OKNA KASTLOVÁ

Historická kastlová okna vyrobená tradičním způsobem ve zdvojeném provedení

Špaletová dřevěná okno jsou z pohledu oknařské branže velmi zajímavým výrobkem, který kombinuje výhody moderních dřevěných eurooken, zároveň velmi efektivně a věrně replikuje vzhled původních kastlových špaletových oken z minulých století. Pokud Vám památkáři nechtějí posvětit výměnu starých dřevěných oken, jsou repliky špaletových oken ideální volbou. Špaletová okna velmi dobře nejen tepelně, ale i hlukově izolují a dotvoří původní atmosféru historického ducha Vašeho domu. 

ŠPALETOVÁ OKNA
ŠPALETOVÁ OKNA

Vyberte si barvu dřevěných eurooken

Rozmanitost dřeva, coby přírodního materiálu nezná mezí. Vaše nové dřevěné eurookno můžete mít buďto v klasické bílé RAL 9016 / 9010, či cremeweiss 9001, dále pak můžete vybírat z nejrůznějších lazur evokujících odstíny evropských i exotických dřevin. Rádi byste měli zvenčí i zevnitř rozdílnou barvu eurookna? Využijte možnosti provedení bicolor! Zvažujete individuální odstín barvy RAL? Kontaktujte nás a najdeme řešení pro Vaše individuální požadavky.

Proč vybrat ŠPALETOVÁ OKNA KASTLOVÁ?

1

Špaletová okna, historie se může opakovat

Máte ve Vašem domě tradiční špaletová kastlová okna? Rádi byste obnovili jejich původní vzhled a přitom získali izolační výhody nových oken? Zvolte nová špaletová okna. Zdvojená sada oken spojená krabicovou dřevěnou konstrukcí osvěží historický zážitek a přitom získáte výhody nových oken!

2

Moderní kování MACO, osazené historickou klikou

Kvalitní rakouské celoobvodové kování MACO MULTIMATIC se stavitelnými čepy a bezpečnostními hříbky proti vypáčení, zajistí hladký a bezpečný chod Vašich nových špaletových oken i dveří. Mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci křídla ve standardní výbavě. Povrch okna může ozdobit historická klika.

3

Kastlová okna, která se nerosí

Naše špaletová okna jsou ve standardu vybaveny izolačními dvojskly a trojskly s teplými plastovými rámečky SWISSPACER, které potlačují efekt rosení skel oken. Díky teplým plastovým rámečkům si navíc můžete vybrat z 5ti odstínů rámečků tak, aby barevně ladili s Vašimi okny

Inspirujte se hotovými realizacemi