SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 MM

Kvalitní profil Salamander BluEvolution 82 vhodný pro Vaši novostavbu

Profil SALAMANDER BLUEVOLUTION 82MM, za přijatelnou cenu nabízí nadprůměrné tepelně-izolační vlastnosti a nadstandardní stavební hloubku 82 mm. Široká rozmanitost barevných variant v kombinaci se systémem dvojího těsnění (AD), nebo středového těsnění (MD), podtrhuje vhodnost použití systému Bluevolution 82 mm do každé nízkoenergetické novostavby.

Salamander BluEvolution 82
SALAMANDER
SALAMANDER

Vyberte si barvu nových oken

Věděli jste, že u SALAMANDERu můžete vybírat ze 42 barev?

Výběr vhodné barvy dá tvář a duši Vašemu domovu. V profilovém systému SALAMANDER AD 73 můžete vybírat hned ze 42 barevných dekorů! Pokud jste zastánci tradičního vzhledu, doporučujeme prohlédnout možné imitace dřeva. Nabízíme od světlých odstínů jako je zlatý dub, či birke rose, přes ořech a tmavý dub, až po prémiový světlý dub, Vintage oak, či Polareiche. Pro milovníky moderního designu a kovových odstínů, jsme připravili dnes již tradiční antracit, hladký antracit, basaltgrau, či metalický Metbrush antracit, či Metrbrush aluminium. Nenašli jste v naší galerii barvu, kterou hledáte? Nevadí, kontaktujte nás a určitě pro Vás najdeme nejvhodnější řešení.

ROVNÝ NEBO OBLÝ BLUEVOLUTION 82?

Věděli jste, že u Salamanderu BluEvolution 82 si můžete vybrat buď rovný nebo oblý profil?

Profilový systém Salamander BluEvolution 82 mm je univerzálním řešením, jak pro přesné hranaté tvary stavby, tak i pro oblé tvary. Vybírat si můžete ze dvou designových provedení při stejných tepelně-izolačních parametrech. Oblé i rovné tvary můžete libovolně kombi- novat v nejrůznějších barevných variacích. Zaujal Vás profilový systém Salamander BluEvolution 82? Využijte naší bezplatné kalkulace kliknutím níže.

SPOČÍTAT ZDARMA

Proč vybrat SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 MM?

1

Třetí středové těsnění ve standardu

Salamander BluEvolution 82 je svou povahou předurčen především pro novostavby a nízkoenergetické domy. Vtěchto sférách bývá dnes již standardem tzv. středové těsnění. Nejinak je tomu i u BluEvolution 82 a středové těsnění je tak standardní součástí všech oken. Pravé využití nachází středové těsnění zejména ve výše položených lokalitách, kde rychlost nárazového větru bývá hodně vysoká a středové těsnění tak velmiefektivně zabrání podfouknutí křídla.

2

Celoobvodové kování ROTO NT

Okna Salamander jsou u nás ve standardu vybaveny nejkvalitnějším německým kováním ROTO NT sprotikorozní úpravou NanoSil, která dlouhodobě chrání kování vůči korozi. Ve standardu má každé naše okno dva bezpečnostní body proti vypáčení zvenčí a hříbkové čepy na kování. Na systém kování poskytujeme záruku 10 let!

3

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat. Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla arámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

4

Nadčasové moderní kliky ROTO SWING

Chtěli byste něco víc, než-li jen "obyčejnou" kliku? Zvolte designové okenníkliky Roto Swing! Vaše nová okna Veka Softline 82 mm mohou zdobit designové okenní kliky Roto Swing! Klika Swing se vyznačuje nadčasovým zaobleným designem, prodlouženou liníí a pevným "grifem". Kliky Roto Swing dodáváme ve standardu v bezpečnostním provedení Secustik, znemožňující zloději vypáčení okna zvenčí.

Inspirujte se hotovými realizacemi