SALAMANDER AD 73 MM

REKONTRUKCE a NOVOSTAVBY Rovné i předsazené oblé křídlo

Hledáte plastová okna za dobrou cenu a přitom jste nároční na parametry kvality okna? Zvolte SALAMANDER AD 73 MM! Robustní 5-ti / 7-mi komorový německý profil ve stavební hloubce 73 mm splní Vaše požadavky. Nabízíme jej v rovném hranatém, nebo předsazeném oblém provedení (křídlo 84 mm). Standardně je profil dodáván ve třídě "A" v prvoplastu s šedým těsněním, vybavený celoobvodovým kováním ROTO NT s protikorozní úpravou a dvěma bezpečnostními body proti vypáčení a je možné jej osadit izolačními dvojskly i trojskly s teplými plastovými rámečky. 

Okna Salamander AD 73 MM svými parametry kvality, cenovou dostupností a možností osazení nízkoenergetického trojskla 0,6 W/m2K, poráží většinu svých konkurentů v řadě profilů 70+ mm a je tak dlouhodobým bestsellerem ve své třídě!

Salamander AD 73
SALAMANDER
SALAMANDER

Vyberte si barvu nových oken

Věděli jste, že u SALAMANDERu můžete vybírat ze 42 barev?

Výběr vhodné barvy dá tvář a duši Vašemu domovu. V profilovém systému SALAMANDER AD 73 můžete vybírat hned ze 42 barevných dekorů! Pokud jste zastánci tradičního vzhledu, doporučujeme prohlédnout možné imitace dřeva. Nabízíme od světlých odstínů jako je zlatý dub, či birke rose, přes ořech a tmavý dub, až po prémiový světlý dub, Vintage oak, či Polareiche. Pro milovníky moderního designu a kovových odstínů, jsme připravili dnes již tradiční antracit, hladký antracit, basaltgrau, či metalický Metbrush antracit, či Metrbrush aluminium. Nenašli jste v naší galerii barvu, kterou hledáte? Nevadí, kontaktujte nás a určitě pro Vás najdeme nejvhodnější řešení.

Předsazený oblý nebo rovný hranatý?

Věděli jste, že u nás si můžete vybrat ze dvou designů za stejnou cenu?

Jak říká staré přísloví “tisíc lidí, tisíc chutí”. V Ryzím domově víme, že každá stavba má svůj jedinečný styl a především své vlastní rysy. Okna jsou vnímány nejen jako účelný prvek, ale především jako designová součást domu. Pro zvýraznění těchto rysů Vašeho domu, jsme pro Vás připravili dva designy okenního křídla. Tradiční rovné hranaté, ideální zejména pro novostavby a masivní předsazené oblé křídlo, které podtrhuje přírodního ducha zejména tradičních staveb a rekonstrukcí. A to nejlepší - oba jsou za stejnou cenu!

SPOČÍTAT ZDARMA

Proč vybrat SALAMANDER AD 73 MM?

1

Okna ve třídě „A“ v PRVOPLASTU

Salamander AD 73 vrovném hranatém i předsazeném oblém provedení dodáváme výhradně vprvoplastu (bez příměsí našedlého, či zažloutlého recyklátu vjádru profilu) a ve třídě „A“ (síla vnější stěny profilu je vždy 3 mm). Díky těmto vysokým kvalitativním parametrům jsme schopni vyrobit okna a dveře větších rozměrů, které dlouhodobě fungují a nepodléhají častým deformacím materiálu. Toto prohlášení kvality stvrzujeme zárukou 10 let na celé okno i dveře!

2

Celoobvodové kování ROTO NT

Okna Salamander jsou u nás ve standardu vybaveny nejkvalitnějším německým kováním ROTO NT sprotikorozní úpravou NanoSil, která dlouhodobě chrání kování vůči korozi. Ve standardu má každé naše okno dva bezpečnostní body proti vypáčení zvenčí a hříbkové čepy na kování. Na systém kování poskytujeme záruku 10 let!

3

Teplý plastový rámeček skla ve standardu

Salamander AD 73 mm je u nás ve standardu vybaven buďto izolačním dvojsklem 4-16-4 mm, Ug = 1,0 W/m2K, či izolačním trojsklem 4-16-4-16-4 mm, Ug = 0,6 W/m2K, vkaždém případě vždy steplým plastovým rámečkem jako standard! Díky větší hloubce profilu AD 73 můžeme zasklít trojsklo síly až 44 mm, což je nízkoenergetický standard, avšak za cenu standardní třídy!

4

Vyměnitelné těsnění na rybinové drážce

Pokud se Vám stane, že se těsnění postupem času vhorizontu cca 15 – 20 let opotřebuje, je možné jej vyměnit díky rybinové drážce, kdy těsnění je vkládáno do profilu „na zacvaknutí“ a je možné jej opětovně vyměnit za nové, což u starších vlepovaných těsnění není možné. Salamander AD 73 mm nabízí tuto možnost ve standardu a bez příplatku pro každého!

Inspirujte se hotovými realizacemi