REHAU GENEO 86 MD PHZ

Certifikováno pro pasivní domy – Vyšší stupeň provedení řady GENEO®

Nejlépe tepelně-izolující profilový systém plastových oken pro pasivní dům má název Rehau Geneo PHZ. Rehau při konstrukci systému Geneo, využilo hned několika tepelně-izolačních opatření. Profilový systém je ve třídě "F" RAU-FIPRO, speciální sklovláknitý materiál, používaný především v leteckém průmyslu, umožňuje konstruovat okna a dveře nadrozměrných velikostí, přitom není potřeba ocelových výztuží uvnitř profilů! Absence výztuže umožňuje do profilů vložit polystyrenové termomoduly, které posunou tepelně izolační vlastnosti okna Rehau Geneo až na Uw = 0,59 W/m2K!

Veka Alphaline 90
REHAU GENEO
REHAU GENEO

Vyberte si barvu nových oken

Barevný svět REHAU GENEO

V profilové řadě Rehau Geneo můžete vybírat z širokého spektra barev, od tradičních dřevodekorů, přes moderní imitace kovu, šedých a antracitových barev, až po speciální barvy, jako je například žlutá, karmínově červená, brilantová modř, či jedlová zeleň. Díky použití ušlechtilých materiálů z leteckého průmyslu - pantentované technologie RAU-FIPRO, budou Vaše okna a dveře Rehau držet svou barvu a tvar celou řadu let!.

JE LIBO NÍZKOENERGETICKÉ, ČI PASIVNÍ GENEO?

Věděli jste, že Rehau Geneo, je certifikovaný pro pasivní standard (PHZ)?

Okna a dveře z profilů Rehau Geneo jsou jako jedny z mála certifikovány pro použití v pasivních domech německým institutem IFT Rosenheim. Díky použití sklovláknitého materiálu RAU-FIPRO při extruzi profilu, dochází k posílení pevnosti celého systému a okna je tak možné svařit i bez ocelových výztuží. Díky tomu se zvyšují tepelně-izolační vlastnosti profilu a při vyložení jádra profilu polystyrenovou vložkou, se dostáváme na prostup tepla neuvěřitelných Uw = 0,59 W/m2K!

Proč vybrat REHAU GENEO 86 MD PHZ?

1

Přednosti

Dokonalý koncept energie – kombinací oken, domovních dveří a posuvně-zdvihacích dveří z profilů GENEO docílíte optimálního zateplení obálky budovy. Ve srovnání se stávajícími profily nižší hmotnost až o 40%, tím snadnější manipulace

2

Design

Systém GENEO je tak kreativní, jak si lze jen představit. Okna oválného tvaru, trojúhelníkového, jako i složité šikminy lze realizovat bez potíží, neomezené možnosti barevného provedení pomocí kašírovacích fólií, lakování nebo hliníkových obložek.

3

Skryté panty ROTO NT DESIGNO

Přemýšleli jste někdy nad tím, jak by okno vypadalo, kdyby nemělo žádné panty? Ale bez pantů by samozřejmě nemohlo fungovat. Řešením je moderní systémové kování Roto NT Designo, jehož kouzlo spočívá v ukrytí celého mechanismu nosného pantu na vnitřní stranu kovací drážky křídla a rámu. V praxi to znamená, že na okně nevidíte žádné panty a přitom jde otvírat i vyklápět. Kouzlo? Nikoli, Roto NT Designo!

4

RAU-FIPRO - sklovláknitý profil

RAU-FIPRO – technicky vyspělý materiál, dovedený až k dokonalosti. Nejvyšší stabilita a pevnost v kroucení vymezují úplně nová kritéria u systémů okenních profilů. Symbolem novinky v této branži je speciálně vyvinutý vláknitý kompozit. Promyšlená receptura a výrobní technologie dodávají materiálu vynikající statické vlastnosti. Při použití v leteckém průmyslu a v konstrukci Formule 1 jsou vláknité kompozity prověřeny i pro konstrukce oken s nejvyšším zatížením.

Inspirujte se hotovými realizacemi