Ponzio PE 68

Systém v provedení tříkomorové konstrukce profilu s drážkou pro kování ve standardu „euro” a drážkou pro kování používaných na oknech a balkonových dveřích vyrobené z PVC či dřeva. Konstrukční hloubka rámu je 68 mm a hloubka křídel je 76 mm.
Zoptimalizovaný přerušení tepelného mostu o tl. 32 mm a jedno i dvousložkové centrální těsnění, to vše zaručuje vysoké tepelně technické parametry. Ve verzi PE68+ s vyplněnou podskelní komorou Uf dosahuje hodnoty od 1,5 W/m2K.
Díky moderním těsnícím elementům není třeba používat okapničku, což výrazně pozitivně ovlivňuje vzhled a estetičnost prvku.
Systém umožňuje použít širokou škálu kování i s jejich snadnou instalací. Tří-komorová konstrukce profilu Ponzio PE68 poskytuje vysokou tuhost profilů, a tak umožňuje provádět výstavbu konstrukcí o značně velkých rozměrech.

Ponzio PE 68
Ponzio
Ponzio

Vyberte si barvu hliníkových oken

Hliníková okna Ponzio díky své rozmanité povrchové úpravě dávají možnost použití pro nejrůznější typy staveb. Tradiční úpravou hliníku je jeho přírodní eloxová úprava ve stříbrné, či bronzové barvě. Další možnou úpravou hliníkových oken Ponzio je krycí nástřik dle vzorníku RAL, s možností sladit povrch okna prakticky s jakýmkoli odstínem v rámci domu. Poslední, též často využívanou možností je takzvaný krycí nástřik Decoral, což je v podstatě nanesená imitace dřeva na hliníkovém okně. Vřele doporučujeme zejména do tradičních staveb, vzhledem imitace dřeva budete příjemně překvapeni!

Předsazený oblý nebo rovný hranatý?

Věděli jste, že u nás si můžete vybrat ze dvou designů za stejnou cenu?

Jak říká staré přísloví “tisíc lidí, tisíc chutí”. V Ryzím domově víme, že každá stavba má svůj jedinečný styl a především své vlastní rysy. Okna jsou vnímány nejen jako účelný prvek, ale především jako designová součást domu. Pro zvýraznění těchto rysů Vašeho domu, jsme pro Vás připravili dva designy okenního křídla. Tradiční rovné hranaté, ideální zejména pro novostavby a masivní předsazené oblé křídlo, které podtrhuje přírodního ducha zejména tradičních staveb a rekonstrukcí. A to nejlepší - oba jsou za stejnou cenu!

SPOČÍTAT ZDARMA

Proč vybrat Ponzio PE 68?

Inspirujte se hotovými realizacemi