DŘEVOHLINÍK MODERN (68-92 mm)

Přesné pravoúhlé tvary evokují ostré kontury tradičních hliníkových oken a dveří

Dřevohliníkové okno modern svými přesnými pravoúhlými tvary Aluclipu, evokuje vzhled moderních hliníkových oken a dveří. Zejména díky této designové úpravě jsou dřevohliníková okna MODERN předurčena ke kombinaci s hliníkovými okny. Pohledový venkovní Aluclip je možné vyhotovit buďto v přírodních úpravách, či v nástřicích barev RAL. Na interiérové straně dřeva můžeme vybírat z borovice, dubu, či meranti, k dispozici je pak paleta barev Teknos odpovídající vzorkovnici dřevěných eurooken, či krycí nástřik v barvách RAL.

Dřevohliníková okna a dveře se hodí všude tam, kde chceme z exteriéru docílit moderního hliníkového vzhledu a v interiéru naopak získat hřejivý dotyk přírodních dřevin. Rádi Vám zpracujeme cenový rozpočet pro Vaše nová dřevohliníková okna.

Aluprof MB 86
DŘEVOHLINÍK MODERN
DŘEVOHLINÍK MODERN

Vyberte si barvu dřevohliníkových oken

Dřevohliníková okna nám svou povahou umožňují širokou škálu možností nejrůznějších kombinací. Velmi oblíbená je kupříkladu šedostříbrná RAL 9006 na venkovním klipu a přírodní transparentní dřevina zevnitř. Venkovní hliníkový rám Vám barevně sladíme se zbytkem výplní v rámci stavby. Vnitřní barevné provedení dřeva můžete zvolit nejrůznější lazury evokující vzhled evropských i exotických dřevin. Díky ucelenému vzhledu zvenčí můžete uvnitř zvolit do každého pokoje jiný odstín dřeva tak, aby Vám harmonicky ladil s interiérovým vybavením. Pro výběr vhodné barevné kombinace dřevohliníkových oken doporučujeme konzultaci s našimi odborníky.

Proč vybrat DŘEVOHLINÍK MODERN (68-92 mm)?

1

Moderní fúze dřeva a hliníku v okně

Dřevohliníková okna MODERN svými zevnějšími konturami hliníkového opláštění nápaditě připomínají tvary hliníkových oken, čímž otevírají možnost vhodné kombinace dřevohliníkového okna Elegant s ostatními hliníkovými pozicemi v rámci jedné stavby.

2

Celoobvodové kování MACO MULTIMATIC

Kvalitní rakouské celoobvodové kování MACO MULTIMATIC se stavitelnými čepy a bezpečnostními hříbky proti vypáčení, zajistí hladký a bezpečný chod Vašich nových dřevěných eurooken i dveří. Mikroventilace a pojistka proti chybné manipulaci křídla ve standardní výbavě

3

Tmavý hliník zvenčí, světlé dřevo zevnitř?

U dřevohliníkového okna si můžete vybrat jakýkoli odstín barvy RAL pro exteriérový vzhled, a libovolnou lazuru pro vnitřní dřevěný povrch. Dřevinu si můžete zvolit buďto smrk, borovici, dub, či meranti. Stvořte si vlastní dřevohliníkové okno přesně podle Vašich představ.

4

Dřevohliníková okna, která se nerosí

Naše dřevohliníková okna jsou ve standardu vybaveny izolačními dvojskly a trojskly s teplými plastovými rámečky SWISSPACER, které potlačují efekt rosení skel oken. Díky teplým plastovým rámečkům si navíc můžete vybrat z 5ti odstínů rámečků tak, aby barevně ladili s Vašimi okny

Inspirujte se hotovými realizacemi