O NÁS

RYZÍ OKNA - RYZÍ DOMOV A.S.

Základní informace

Ryzí okna jsou obchodní značkou / divizí společnosti Ryzí domov a.s. Naše společnost sídlí v Praze a máme 2 pobočky v BRNĚ a v PRAZE. Náš tým odborných konzultantů je připraven se Vám plně věnovat a navštívit Vás kdekoli v místě Vaší stavby na území České republiky.

Společnost byla založena 21. 12. 2007. Ryzí domov a.s. disponuje základním kapitálem 2.100.000,- Kč.

Představenstvo společnosti

Bc. Stanislav SMRČEK
Předseda představenstva
e-mail: stanislav.smrcek@ryzidomov.cz

Úspěsný absolvent stavební fakulty VUT v Brně. Pan Smrček má dlouholetou praxi v oboru projektování a realizace pozemních staveb. V oboru stavebnictví se pohybuje již sedmým rokem V roce 2011 založil a vlastní spřátelenou stavební firmu Conorama s.r.o. V Ryzím domově působí v pozici předsedy představenstva a přináší do firmy projekční, technologické a stavební know-how. Díky panu Smrčkovi je naše společnost schopna kvalifikovaně a komplexně realizovat Vaší stavbu.

Adam ŽÁK
Místopředseda představenstva
e-mail: adam.zak@ryzidomov.cz

Studoval podnikatelskou fakultu VUT v Brně. Pan Žák se v oboru stavebnictví aktivně pohybuje již od roku 2006 a má praxi ze soukromého podnikání v oblasti obchodu, reklamy a marketingu (nejen v oboru stavebnictví). Dříve působil na manažerských pozicích jako vedoucí obbchodu a obchodní ředitel ve výrobní firmě. V Ryzím domově působí v pozici místopředsedy představenstva, ředitele obchodu a odborného konzultanta a určuje "tvář" naší firmy směrem dovnitř i ven. Díky jeho dlouholetým zkušenostem z mezinárodního obchodu především s dodavateli ve stavebnictví, Vám můžeme poskytovat naše produkty a služby za velmi zajímavé ceny.

 

Tým pracovníků

Společnost Ryzí domov a.s. se postará o Vaši realizaci od cenové kalkulace, přes osobní konzultaci, odborné zaměření a navržení řešení, až po samotnou realizaci. Po celou dobu se vám budou věnovat naši odborně proškolení pracovníci. Pokud budete mít kdykoli v průběhu realizace jakékoli dotazy, můžete kontaktovat naše pracovníky, nebo i přímo pana Žáka, který Vám s Vaší realizací poradí a pomůže.

Důležité listiny a certifikáty